Uçak Bileti


    Thy , Sunexpress, Anadolujet, Pegasus, Atlasjet, Onur Air, Sky Airlines, Alitalia, Lufthansa,Iberia, Airfrance, KLM, Emirates, Air China, British Airways, Olympic Air,Aegean,Airlines, Qatar Airways, Aeroflot, Egyptair, Delta Airlines başta olmak üzere, THK’nın onayladığı tüm havayolu şirketleri ile çalışılmaktadır.

    Talep edeceğiniz uçuş detaylarını, fax, e-mail ya da telefon ile, satış ekibimize bildirmeniz durumunda, talebinize istinaden tarih-saat ve en uygun fiyat gibi detaylar anında tarafınıza bildirilir.     Uçuş ile ilgili değişiklik, iptal vs. gibi özel durum açıklamaları, her bilet rezervasyonu aşamasından, satış görevlimiz tarafından bildirilecektir.

     İç hat ve dış hat uçak bileti rezervasyon işlemleri için, satış ofisimizde görevli rezervasyon ekibi tarafından, talep ettiğiniz tarih ve saat için, anında online rezervasyon gerçekleştirir, ve online olarak opsiyon takibi yapılır.

     Rezervasyonun tarafınızca onaylanması durumunda, satın alınan bilet, anında, tarafınıza e-mail, fax ya da sms yoluyla ulaştırılır.