Hakkımızda


Rufeka Turizm bünyesinde kurulmuş olan MAGELLAN TRAVEL AGENCY, A Grubu bir Turizm Acentesi’dir. Kurulduğu günden beri sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve tüm isteklerinize cevap bulabilmek için çalışan, sahip olduğu vizyonla turizm ve acentecilik anlayışına da yeni bir soluk getirme uğraşında olan bizler, sizin için en doğru tercihi, en doğru şekilde sunmanın bilincindeyiz. Magellan Turizm olarak kurulduğumuz günden bu yana ilk günkü heyecanımızı, mevcut ve edindiğimiz tecrübelerimizle birlikte sizinle paylaşmaktan gurur duymaktayız. Başarıya ulaşmanın, detaylara önem vermek olduğunun bilincinde olan ekibimiz ile, sizleri anlayarak, beklentilerinizi karşılamakla kalmayıp, ötesine geçerek, kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştireceğiniz her türlü seyahat ve etkinlikleriniz için, bütçeniz ve talebiniz doğrultusunda sağladığımız hizmetler aşağıda bilginize sunulmuştur.


Misyonumuz


Turizm acentacılığında bireysel ve kurumsal müşterilerimize doğruluk,dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerine uygun etik kurallar çerçevesinde en kaliteli hizmeti sunmak.

Vizyonumuz


Güven, anlayış, profesyonellik ve hizmet kalitemiz sayesinde yurtiçi ve yurtdışındaki portföyümüzü geliştirerek daha geniş kitlelere ulaşmak, böylelikle turizm sektöründeki hizmet kalitesi anlayışına yön vermek.